RED 2 Filminin Konusu (Bruce Willis)

Hızlı ve Emekli 2 (RED 2), 2013 yılında vizyona giren aksiyon, komedi ve gerilim türlerini harmanlayan bir Amerikan filmidir. Yönetmenliğini Robert Schwentke üstlenirken, senaryosunu Erich Hoeber ve Jon Hoeber kaleme almıştır. Bu devam filminde de Bruce Willis başrolde yer almak üzere Mary-Louise Parker, John Malkovich, Helen Mirren, Anthony Hopkins ve Catherine Zeta-Jones gibi yıldız oyuncular yer almaktadır.

Konusu:

Emekli bir CIA ajanı olan Frank Moses (Bruce Willis) ve ekibi, ilk filmdeki olaylardan sonra sakin bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Ancak bu huzur çok uzun sürmez. Bir gün FBI, Frank’in kapısını çalarak 25 yıl önce kaybolan bir nükleer silah olan “Nightshade” hakkında bilgi edinmek ister.

İkna olan Frank, eski ekibiyle birlikte tehlikeli bir maceraya atılır. Bu macera onları Avrupa’nın farklı şehirlerine götürürken bir yandan da teröristler ve gizli ajanlarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Ekibin asıl görevi ise Nightshade’i bulmak ve onu yanlış ellere geçmesini önlemektir.

Filmde Neler Var?

  • Heyecan dolu aksiyon sahneleri
  • Yaşlı ajanların gençlere taş çıkartacak performansları
  • Komedi unsurlarıyla seyirciyi eğlendirmeyi amaçlayan bir anlatım
  • Gizem ve entrika dolu bir hikaye

İlginizi çekebilecek diğer bilgiler:

  • Film, Warren Ellis ve Cully Hamner’ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır.
  • İlk filmdeki gibi bu filmde de oyuncu kadrosu yıldız isimlerden oluşmaktadır.
  • Filmin çekimleri Montreal, Paris ve Moskova gibi farklı şehirlerde gerçekleştirilmiştir.

Kısacası Hızlı ve Emekli 2 (RED 2), aksiyon ve komediyi harmanlayan eğlenceli bir film arayanlar için iyi bir tercih olabilir. Bruce Willis ve tecrübeli oyuncu kadrosu aksiyon dolu bir macerayı beyaz perdeye taşıyor.

Hızlı ve Emekli 2 Film izle

Yeni Filmler

Tavsiye Edilenler

+ There are no comments

Add yours