Türkçe Altyazılı

The Marvels 2023 film izle, The Marvels 2023 türkçe izle, The Marvels 2023 online donmadan film izle,The Marvels 2023 full hd film izle.

The Marvels, Marvel Comics’e dayanan 2023 yapımı bir Amerikan süper kahraman filmidir. Filmde Carol Danvers / Captain Marvel rolünde Brie Larson, Monica Rambeau / Spectrum rolünde Teyonah Parris ve Kamala Khan / Ms. Marvel rolünde Iman Vellani yer alıyor. 2019 yapımı Captain Marvel’ın devamı niteliğindeki film, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) 32. filmidir.

Filmin yönetmenliğini Nia DaCosta üstlenirken senaryosunu Megan McDonnell yazdı. Carol Danvers’ın Kree Yüce İstihbarat’tan intikamının ardından yaşananlarla baş etmesini konu alıyor. Eylemleri evreni istikrarsızlaştırdı ve bunu düzeltmek için Monica Rambeau ve Kamala Khan ile iş birliği yapması gerekiyor.

The Marvels, 10 Kasım 2023’te Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi. Eleştirmenlerden Larson, Parris ve Vellani’nin performanslarından övgüyle, ancak konusu ve görsel efektlerinden dolayı eleştirilerle karışık eleştiriler aldı. Film dünya çapında 206,1 milyon dolar hasılat elde etti.

 

Yeni Filmler

Tavsiye Edilenler

+ There are no comments

Add yours