Late Night with the Devil 2023 online film izle

Şeytanla Geç Gece: film yapımcısı Colin ve Cameron Cairnes kardeşler tarafından yazılan, yönetilen ve kurgulanan, 2023 yapımı bir Avustralya-Amerikan doğaüstü gerilim komedi filmidir.

Filmde David Dastmalchian, Laura Gordon, Ian Bliss, Fayssal Bazzi, Ingrid Torelli, Rhys Auteri, Georgina Haig ve Josh Quong Tart yer alıyor.

Olay örgüsü, 1977’de ters giden ve kötülüğün izleyicilerin evlerine yayılmasına neden olan gece geç saatlerde yapılan canlı bir televizyon yayını etrafında dönüyor. Gösteri, Cadılar Bayramı gecesinde canlı olarak yayınlanacak ve monoloğu sırasında sunucu, beyzbol oyuncusu Reggie Jackson’ın Cosmopolitan’ın Ekim sayısında orta sayfa olacağını söyleyerek zevksiz bir şaka yapıyor. Görünüşte zararsız olan bu açıklama şeytani güçleri serbest bırakıyor.

Şeytanla Geç Gece film izle 2024

Filmin prömiyeri 10 Mart 2023’te South by Southwest Film Festivali’nde (SXSW) yapıldı ve 22 Mart 2024’te Amerika Birleşik Devletleri’nde sinemalarda gösterime girdi. Eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı; özgünlüğünü, kara mizahını ve performanslar. Film gişede 11 milyon dolar hasılat elde etti.

Yeni Filmler

Tavsiye Edilenler

+ There are no comments

Add yours