Iron Monkey 2 Film izle!

Türkçe dublaj veya altyazılı seçenekleriyle Iron Monkey 2 1996 izlemek için doğru adrestesiniz. Hemen film izle sitesine girerek, bu harika filmi izlemeye başlayın. Keyifli seyirler dileriz! En yeni ve popüler filmleri sitesinde bulabilir, film seyret keyfini yaşayabilirsiniz.

Iron Monkey 2, Chao Lu-jiang tarafından yönetilen ve efsanevi Yuen Woo-ping’in (aynı zamanda Kill Bill’de de çalışmış olan) aksiyon koreografisini içeren, 1996 yapımı bir Hong Kong dövüş sanatları filmidir. Filmde Donnie Yen (daha sonra Ip Man’de rol alacak olan) Iron Monkey rolünde yer alıyor.

Dikkat edilmesi gereken önemli nokta: Başlık bir devam filmi önerse de Iron Monkey 2, 1993 yapımı Iron Monkey filmiyle doğrudan bağlantılı değil. Donnie Yen aslında bu filmde ilkinden farklı bir karakteri canlandırıyor.

İşte filmin kısa bir özeti:

Hikaye, “Yeşim Yüzlü Kaplan” (Xu Jin-jiang’ın canlandırdığı) olarak bilinen bir suç patronu tarafından sömürülen bir kasabada geçiyor. Tiger, kasabayı ele geçirmek ve sakinlere baskı yapmak için yabancılarla işbirliği yapıyor. Bir gece Tiger bir Çin opera gösterisini izlerken sahnedeki oyuncular aniden ona saldırır. Başrol oyuncusu, fakirlere yardım eden ve kötüleri cezalandıran maskeli bir savaşçı olan “Demir Maymun”dur.

Bu filmdeki Iron Monkey, ilk filmde tasvir edilen gibi sinsi bir ninja değil. Burada Donnie Yen, dövüş sanatları becerilerini adalet için savaşmak için kullanan daha basit bir kahramanı canlandırıyor. Tiger’ı ve operasyonunu çökertmek için bir grup isyancıyla iş birliği yapar.

Film karışık eleştiriler aldı; bazıları aksiyon koreografisini ve Donnie Yen’in performansını övdü, bazıları ise olay örgüsünü ve karakterleri eleştirdi. Ancak yine de eğlenceli ve eğlendirici bir dövüş sanatları filmi olarak kabul ediliyor.

Yeni Filmler

Tavsiye Edilenler

+ There are no comments

Add yours